Cortijo Escondido Appartement 
Spanje | Andalusië | Arcos de la Frontera
- Zwembad: Ja
- Airco: Ja
- Strand: 50 km
- Supermarkt: 5 km
- Dorp: 5 km
- Restaurant: 800 meter
- Luchthaven: Málaga 190 km, Sevilla 120 km
- Logies (zonder ontbijt)
Het ritme van Andalusië
De zon op je gezicht, een koud drankje in je hand en je voeten bungelend over de rand van het zwembad, dát is voor mij genieten. Voor een ultiem vakantiegevoel ga ik het liefst naar Kim en Filip en hun schitterende hotel in Andalusië.
Ik liep Kim en Filip tegen het lijf toen ik een traditionele Fería (dorpsfeest) bezocht in het prachtige witte dorpje Arcos de la Frontera. In de wirwar van de ritmische muziek, flamencodansende dorpelingen en heerlijke geuren van de Andalusische kookkunst, botste ik letterlijk tegen dit Vlaamse koppel aan. We raakten aan de praat en nog geen half uurtje later had ik een uitnodiging op zak om een nachtje te komen logeren in het hotel dat ze enkele jaren geleden waren begonnen.
Als je aankomt bij het charmante en kleinschalige Cortijo Escondido heb je het vakantiegevoel meteen te pakken. Het is er ’s nachts en overdag heerlijk stil, op de gezellige patio klinkt alleen het zachte kletterende geluid van de fontein. Je eet er smakelijke tapas in de avondzon, geniet van de zorg van Kim en Filip, die gastvrijheid tot kunst hebben verheven en droomt weg bij betoverende vergezichten in je ligstoel aan het zwembad. Cortijo Escondido is dé perfecte plek om lekker te onthaasten en je over te geven aan het ritme van Andalusië.
| Vond je deze informatie nuttig? |
|
Tips van reizigers
Pas je schema aan!
Doordat het in juli en augustus erg heet kan zijn hebben we ons programma aangepast. Zo bezochten wi..
Lees meer (door Eliza - 8 keer gelezen)
BBQ
Bij Kim en Filip kun je een barbecuepakket bestellen met vlees of vis, sausjes en brood. De barbecue..
Lees meer (door Eliza - 3 keer gelezen)
Arcos de la Frontera
De hacienda ligt dicht bij het plaatsje Arcos de la Frontera, op een hoogte van 185 meter. Gelegen o..
Lees meer (door Eliza - 11 keer gelezen)








Castillo de Zalia
Cortijo Escondido Apparteme...
Cortijo Escondido Hotel
Hacienda el Santiscal
Hotel el Palomar de la Breñ...
Amanhavis Hotel
Paraiso Perdido
El Chorro Villas
Hotel los Caracoles
La Posada Morisca
Hacienda Guaro Viejo
Hotel Fuente del Sol
Rancho Sentosa
La Almunia del Valle
Casas de Montejaque
Cantueso
Casas las Mayorales
Cortijo San Jose
Cortijo San Jose La Capilla
Hotel Molino de Santillan
Hotel El Horcajo
Hotel Dos Mares
Hotel Tres Mares
Molino el Mastral
Cerro de Hijar
Cortijo Bravo
Hotel Palacio Blanco
WAAR IEDEREEN RECHTS AFSLAAT, GAAT ELIZA LINKSAF