El Camino Villas
- Romantische villa
- Geniet van het privézwembad
- Bubbelen in je privéjacuzzi
- Even alleen op de wereld
Plons. Zodra ik boven kom, voel ik het verfrissende windje dat altijd rond de villa’s van El Camino Villas waait. Ik ga langs de kant van mijn privézwembad zitten en kijk eens goed om me heen. Voor me uit zie ik niks anders dan olijfbomen en in de verste glinstert de zee. Het geeft me een gevoel van vrijheid en ik ben even alleen op de wereld. Net als mijn huis, Villa Livas, hebben ook de vijf andere villa’s een eigen zwembad én een terras en tuin om privé te barbecueën. Toen ik vanochtend eigenaresse Lamprini op mijn terras uitnodigde voor een kopje koffie, vertelde ze dat ze haar inspiratie uit de Malediven haalde. Vooral het idee van de buitenbadkamers kwam daar vandaan. Ook alle materialen waarmee de villa’s gebouwd zijn, zijn nergens anders op het eiland Lefkas te vinden. Elke villa heeft een eigen kleur en naam gekregen. “Gebaseerd op de verschillende bekende winden”, lacht Lamprini. Terwijl ik daaraan denk, voel ik weer het verfrissende windje hier aan het zwembad. Ik kijk naar het glinsterende, blauwe water. Het nodigt uit tot nog een duik, dus knijp ik mijn neus dicht en laat me vallen. Plons!
Pssst... Goed om te weten!
Elke villa heeft een eigen privézwembad met ligbedden, een jacuzzi en een buitendouche. Verder heb je in de uitgestrekte tuin een terras met buitenkeuken waar je kan barbecueën.
PareltjesDeze ontdekkingen zijn het meest geliefd bij levensgenieters.
- Unieke adresjes
- Altijd een warm welkom
- Voelt als thuiskomen
- Geweldig beoordeeld
Kamertypes
Extra info kamertypes
De 2-kamer villa type III (Livas): De slaapkamer is niet geheel afgesloten van de woonkamer.
De 3-kamer villa type I (Batis): De 1e slaapkamer heeft een aparte ingang en de 2e slaapkamer is niet geheel afgesloten.
De 3-kamer villa type I (Batis): De 1e slaapkamer heeft een aparte ingang en de 2e slaapkamer is niet geheel afgesloten.
Faciliteiten
- Officiële classificatie: 4,5 sterren
- totaal aantal kamers / appartementen: 6
- modern ingerichte accommodatie
- kindvriendelijk complex
- kluisje (op de kamer)
- parkeerterrein
- wi-fi in openbare ruimte (gratis), op de kamer (gratis)
- climate resilience tax (contant te betalen)
Reisinformatie
Wat gasten vinden
Dit zijn 100% echte beoordelingen van reizigers die jou voorgingen.
Locatie
Afstanden
- Strand: 900 m
- Centrum: 800 m
- Luchthaven: 25 km
- Bushalte: 800 m
- Afstand tot pinautomaat circa 5,0 kilometer
- Winkels: 800 m
- (Mini)supermarkt: 800 m
- Restaurant: 800 m
- Arts: 7 km
- Ziekenhuis: 7 km
€
vanaf prijs p.p.
€p.p.