Wat heb ik hiernaar uitgekeken; een heerlijke vakantie in Montimerso Skyscape Country House. Catarina & Henrique, de trotse eigenaren, stuurden mij een prachtig, persoonlijk kaartje om mij uit te nodigen. Of ik eens een paar dagen bij hun zou willen verblijven. In hun unieke Country house, midden in natuurreservaat Alqueva dat in de schilderachtige regio Alentejo is gelegen? Daar zeg ik geen nee tegen! Met mijn huurauto laat ik de kust achter mij. Ik passeer de glooiende heuvels, velden vol kurkbomen en slaperige dorpjes. Ook passeer ik het stuwmeer van Alqueva, en daar zie ik Montimerso Skyscape Country Escape al liggen; een tijdloze plek waar het leven een versnelling langzamer gaat.
Catarina & Henrique komen direct naar buiten en ik word warm onthaald. Na een druk leven in Lissabon, vonden zij de perfecte locatie om hun ideale Country House te ontwerpen. Samen creëerden ze van Montimerso Skyscape, een prachtige plek waar een fijne en relaxte sfeer hangt. En wanneer Catarina mij een uitgebreide rondleiding geeft, sta ik versteld. Alles is prachtig en licht ingericht, ik voel mij hier direct thuis... Een droom adresje! Hier kan ik bijtanken en genieten van natuur, de lokale keuken en een adembenemende sterrenhemel.
Mijn suite is heerlijk ruim ingericht met frisse bohemien tinten en er is een terras met uitzicht op het uitgestrekte landgoed. Ik kan niet wachten om hier te genieten van een glaasje wijn uit de regio. En wat zal ik morgen eens gaan doen? Zal ik eerst met de fiets naar Monsaraz gaan, zoals Henrique mij aanraadde? Of toch een verfrissende duik nemen in de infinity pool? Ik ben benieuwd naar al het moois dat ik zal gaan ontdekken hier. Eén ding weet ik in ieder geval zeker: ik ben op een heel uniek plekje in Portugal beland, waar ik me zeker niet zal vervelen…
Lees alles over onze service voor een veilige vakantie of bekijk het actuele reisadvies.
Bij alle vliegvakanties van Eliza was here* is een huurauto van de laagste categorie (Klasse Small) standaard bij de prijs inbegrepen, inclusief allrisk verzekering.
De huurauto brengt je niet alleen bij jouw authentieke vakantieadresje, maar je kunt ook veel meer zien van je bestemming!
In boekingstap 1 kun je je auto upgraden en accessoires kiezen. Wil je na het boeken nog iets aanpassen? Ga dan naar Mijn Eliza om de huurauto upgraden of een kinderzitje of andere accessoires toe te voegen. Tip: indien je met 4 of meer personen op vakantie gaat, raden we je aan om een grotere klasse of extra auto te boeken. Neem voor een extra auto contact met ons op.
* Met uitzondering van Formentera. Hierbij is een fiets inbegrepen om het eiland te verkennen.
De hoofdbestuurder dient:
Indien je een huurauto kiest die op aanvraag is, controleren wij na boeking de beschikbaarheid. Als de auto niet beschikbaar is, geven wij je een passend alternatief
Bij vakanties met eigen vervoer, is geen huurauto inbegrepen. Op elizawashere.be/huurauto vind je meer informatie.
Wil jij weten wanneer er weer beschikbaarheid is?
Schrijf je in voor mijn droomreiswekkertje en jij krijgt meteen een berichtje in jouw mailbox als het zo ver is!
Jouw gegevens worden verwerkt volgens de privacy verklaring.