Wat een uitzicht… terwijl ik onder de pergola zat, kleurde het laatste zonlicht de heuvels goud en streek er een weldadige stilte neer over het land. Hier, tussen Cádiz en Málaga, in het hart van de Sierra de Grazalema, vond ik een plek die tegelijk groots en intiem voelt. In de verte lonken witte dorpjes op heuveltoppen – Grazalema, Zahara, Ronda – maar mijn hart bleef liever nog even hier. Bij een glas huisgemaakte kweepeerlikeur en de warme glimlach van Isabel, die haar gasten met oprechte aandacht omringt.
Hotel Cortijo Salinas ligt op een uitgestrekt landgoed van maar liefst 150 hectare, omgeven door natuurpracht en rust. De voormalige boerderij is omgetoverd tot een charmant hotel, waarin elegantie en eenvoud hand in hand gaan. Gasten verblijven in comfortabele superior kamers met balkon of terras, en genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet. Tot de voorzieningen behoren een panoramisch zwembad, een restaurant met streekgerechten, een kleine kapel en zelfs een traditionele arena. Alles hier ademt gastvrijheid, kwaliteit en een vleugje Andalusisch karakter.
Bij alle vliegvakanties van Eliza was here* is een huurauto van de laagste categorie (Klasse Small) standaard bij de prijs inbegrepen, inclusief allrisk verzekering.
De huurauto brengt je niet alleen bij jouw authentieke vakantieadresje, maar je kunt ook veel meer zien van je bestemming!
In boekingstap 1 kun je je auto upgraden en accessoires kiezen. Wil je na het boeken nog iets aanpassen? Ga dan naar Mijn Eliza om de huurauto upgraden of een kinderzitje of andere accessoires toe te voegen. Tip: indien je met 4 of meer personen op vakantie gaat, raden we je aan om een grotere klasse of extra auto te boeken. Neem voor een extra auto contact met ons op.
* Met uitzondering van Formentera. Hierbij is een fiets inbegrepen om het eiland te verkennen.
De hoofdbestuurder dient:
Sterkere motor voor jouw bestemming
Als je bestemming bergachtig is, kan een huurauto uit de categorie 'Small' onvoldoende motorvermogen hebben. We raden daarom aan om tijdens het boeken te kiezen voor een upgrade naar een auto met een sterkere motor. Dit geldt met name voor Madeira, enkele Griekse en Spaanse eilanden, en bergachtige gebieden in Andalusië.
Indien je een huurauto kiest die op aanvraag is, controleren wij na boeking de beschikbaarheid. Als de auto niet beschikbaar is, geven wij je een passend alternatief.
Cyprus
Het is niet mogelijk om met een huurauto van het Griekse gedeelte naar het Turkse gedeelte van Cyprus te reizen.
Bij vakanties met eigen vervoer, is geen huurauto inbegrepen. Op elizawashere.be/huurauto vind je meer informatie.